שתף

כל מה שאתם צריכים לדעת על הלוואה לרכב

על מנת לרכוש רכב באמצעות הלוואה עליכם להחליט איזה רכב אתם צריכים, לבחון מהו הסכום החודשי שתוכלו לשלם עליו ולאחר מכן לבצע השוואות של ההלוואות השונות. אך מה עוד צריך לבדוק ולעשות? התשובות בכתבה שלפניכם

23.07.2017

לקבלת הצעת מחיר התקשרו עכשיו - 072-338-5115

 

הגיע הזמן להחליף את הרכב?

רוצים לקנות רכב חדש?

ניתן לשער שגם אתם כמו רוב הישראלים מתעניינים בקבלת הלוואה לרכב.

הלוואה לרכב היא הלוואה נקודתית אשר ניתנת לכם על מנת שתרכשו רכב חדש או משומש.

בעת רכישת הרכב הוא ירשם לרוב כממושכן עבור החברה (או הבנק) אשר העניקה לכם את ההלוואה.

כאשר הרכב ממושכן יש ביטחון להשבת הכספים וכדי למכור את הרכב תצטרכו להשיב את ההלוואה.

על מנת לרכוש רכב באמצעות הלוואה עליכם להחליט איזה רכב אתם צריכים, לבחון מהו הסכום החודשי שתוכלו לשלם עליו ולאחר מכן לבצע השוואות של ההלוואות השונות.

בחירת הרכב

לפני שתיגשו לחפש הלוואות לרכב, מומלץ שתדעו איזה רכב אתם מחפשים. קודם כל חשוב שתחליטו על איזה רכב ישרת אתכם בצורה הטובה ביותר ולאחר מכן תוכלו להתחיל לברר על רכב שכזה כיד ראשונה או יד שניה.

השיקולים של בחירת הרכב יהיו אישיים שלכם וככל שתדעו טוב יותר מהו הצורך שלכם, על מה אתם יכולים להתפשר ועל מה לא, כך תהנו מתוצאה טובה יותר.

החזרים חודשיים

ברגע שתבררו אודות הלוואה לרכישת רכב תגלו כי עומדות פניכם אופציות שונות עם החזרים משתנים. אתם צריכים לבחון את היכולות שלכם להחזיר כספים כל חודש ובהתאם לחפש את ההלוואה המתאימה לכם ביותר.  

השוואת הלוואות לרכב

היום ניתן לקבל הלוואות לרכב דרך הבנק וכן דרך הלוואות חוץ בנקאיות. אם אתם מתכננים לרכוש רכב אתם יכולים להשוות בין ההלוואות השונות, גם אם מצאתם כבר את הרכב הרצוי לכם. בעת ההשוואה עליכם לבדוק כמה כסף תחזירו בכל חודש וכן לאורך כמה שנים תצטרכו להשיב את ההלוואה. אתם יכולים להשוות בין הבנקים השונים ובין הגופים אשר נותנים הלוואות חוץ בנקאיות.

זקוקים להלוואה לרכישת רכב? מלאו את הטופס שלפניכם:

 

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש