שתף

הלוואה לצורך שיפוצים

15.08.2014

הלוואה לצורך שיפוצים

שיפוץ הבית שלנו יכול להיות חוויה מהנה במיוחד, אך כאשר אין לנו איך לממן את השיפוץ הרי שאין בכך הנאה כלל. מלבד תחושת ההנאה, הרי שלעתים מדובר בפרט חובה, כאשר אנו צריכים לשפץ את קירות הבית, להוסיף קיר או חדר, לשפץ את החלל הפנימי של הסלון או אחד החדרים, להחליף את הריהוט, לשפץ את המטבח, את הממ"ד, לזפת את הגג ועוד. כל אלה מצריכים מאתנו הוצאות כבדות שלא בטוח שיש באפשרותנו לשאת אותם, אך דרושים לנו על מנת לבצע את השיפוץ. על מנת לבצע את השיפוץ בראש שקט נוכל לפנות לבנק או לגופים שונים לקבלת הלוואה לצורך שיפוצים.

הלוואה או משכנתא?

יש הרואים בהלוואה לצורך שיפוץ בית כמשכנתא, בשל גובה ההלוואה המבוקש. משכנתא היא בדרך כלל הלוואה בגובה כמה מאות אלפי שקלים ומעלה. לעתים כמה עשרות אלפי שקלים יספיקו לכם לטובת השיפוצים.

מהם התנאים לקבלת הלוואה לצורך שיפוצים? כאשר מדובר בהלוואה של כמה עשרות אלפי שקלים, אין ספק כי התנאים יהיו פחות נוקשים מאשר קבלת משכנתא. לעומת זאת, ככל שמדובר בסכום גבוה יותר, כך יצטמצמו הגופים שיהיו מוכנים לספק לכם את ההלוואה המבוקשת והדרישות כמובן יעלו. ייתכן ותצטרכו להציג ערבים או ערבויות בעבור קבלת ההלוואה, אומנם גם פה מדובר בגוף ממנו אתם לווים את הכסף ודרישותיו השונות. יתרונות לקיחת הלוואה לשיפוץ הבית:
  • לרוב איננו יכולים לחסוך מספר שנים את הסכום המבוקש ללקיחת ההלוואה. לכן, בעת לקיחת הלוואה לצרכי שיפוצים, הרי שאנו יכולים לבצע את השיפוץ באופן מידי ולהחזיר את ההלוואה בתשלום חודשי הוגן.
  • בסוג ההלוואה הזה תוכלו להציג את ביתכם כערבון לקבלת ההלוואה ולא תצטרכו לבקש מבני משפחה או חברים לחתום לכם ערבות.
  • כאשר מדובר בסכום גדול, ניתן לפרוס אותו לתשלומים רבים לאורך שנים. זה כמובן כאשר מדובר במשכנתא ולא בהלוואה רגילה.
היכן נוכל לקבל הלוואה לשיפוץ הבית? התחרות בשוק גדולה מאוד היום בתחום ההלוואות. גופים רבים מציעים לכם מגוון רחב של אפשרויות ללקיחת הלוואות מכל הסוגים, גם לצורך שיפוצים. תוכלו לפנות כמובן לבנק כמענה ראשוני. הבנק מכיר אתכם ואת ההתנהלות שלכם בחשבון ובמידה ויש לכם כושר החזר והתנהלות חיובית, תוכלו בהחלט להיעזר בבנק לקבלת ההלוואה. במידה והבנק לא עוזר לכם, תוכלו להיעזר בחברות אשראי וגופים פרטיים שונים לקבלת ההלוואה. בדקו היטב על מוניטין החברה לפני נטילת ההלוואה, אולם מומלץ תמיד להתייעץ עם חברה חיצונית שתתווך לכם את ההלוואה עם התנאים הטובים ביותר עבורכם.
שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש