שתף

הלוואה ללימודים

אנשים רבים משתחררים מהצבא, חוזרים מהטיול הגדול שכל כך חיכו לו וכעת שוברים את הראש מאיפה תצליחו לגייס את הכסף הנדרש לטובת לימודים אקדמאים. תואר אקדמי הוא מצרך נדרש בשוק העבודה הישראלי, והוא מהווה סטנדרט כמעט בכל מקום עבודה שמכבד את עצמו.

אחת מהאופציות שלא מעט סטודנטים מעדיפים הינה קבלת הלוואה ללימודים מהבנק. מדובר בהלוואה מיוחדת עם ריבית נמוכה והחזר חודשי קבוע, וזאת מתוך הבנה כי מדובר בסיטואציה לא פשוטה עבור הסטודנטים וכי אותם סטודנטים יחזירו את יתרה הלוואה בהמשך הדרך.

 

הלוואות ללימודים עבור סטודנטים

 

בשנים האחרונות הלוואות מסוג זה העניקו ללווים תקופה שבה הם לא צריכים לדאוג להחזר החודשי של ההלוואה, ורק לאחר תקופה של מספר שנים להתחיל ולהחזיר את הכסף אותו הם לוו. כיום, לא מעט סטודנטים יכולים להעיד כי בזכות הלוואה ללימודים , הם הצליחו לסיים את התואר האקדמי שלהם וכי ללא הלוואה זו, לא בטוח בכלל שהם היו יכולים לעמוד בתשלומים הנדרשים על מנת לסיים את הלימודים. אופציות אלו העניקו לאותם סטודנטים שקט כלכלי להתרכז בלימודים וגם על הדרך ליהנות קצת מהחיים הסטודנטיאליים שיש למוסדות האקדמיים להעניק.

 

הלוואה ללימודים - תמונה של תלמידה בספריה

 

הטבות נוספות

 

בנקים רבים הבינו כי עליהם לנסות ולמשוך אליהם את אותם סטודנטים שיעבירו את חשבון הבנק שלהם אל הבנק. על מנת שסטודנטים אלו יעבירו את חשבון הבנק, הבנקים מציעים להם הטבות רבות לניהול החשבון כגון: פטור מעמלות עובר ושב, פטור מדמי כרטיס אשראי וגם הטבות רבות בנושא של ניהול חשבון מטבע חוץ ובשוק ההון וכמובן הלוואה ללימודים. ניתן להבין את ההיגיון של מהלך שכזה של הבנקים, כי הם רוצים למשוך אל הבנק שלהם לקוחות בעלי השכלה אקדמית, שהם איכותיים, ובעלי פוטנציאל להכנסה חודשית גבוהה ומבוססת בהמשך הדרך המקצועית שלהם.

 

זקוקים להלוואה? פנו אלינו

 

במידה ואתם מעוניינים לקבל הלוואה ללימודים מלאו את הפרטים בטופס מטה ונציג יחזור אליכם בהקדם האפשרי עם פרטים נוספים והצעות למסלולי הלוואות.

ברשותך כרטיס אשראי:
סוג כרטיס אשראי:
האם חשבון הבנק היה מוגבל בעבר?:
האם חזרו שיקים בחשבון הבנק בשל אי-כיסוי?:
האם יש ברשתך נכס נדלן:*
שכיר \ עצמאי:*

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש