שתף

החשיבות של ביטוח ברילוקיישן בחו``ל

החשיבות של ביטוח ברילוקיישן בחו``ל

15.05.2014

עבודה בחו"ל - מה האופציות שלכם?

 

ישראלים רבים כיום חולמים על עבודה בחו"ל. החלום על הרפתקאה  חדשה מעבר לים, הכרות עם תרבויות שונות, מגורים בסביבה חדשה רגועה יותר, עשיית כסף גדול יותר, ובכלל מהלך שיכול לשנות את החיים הוא חלום מעולה. אבל אילו עבודות בחו"ל קיימות עבור ישראלים בחו"ל. התשובות בהמשך.

 

עבודה לבעלי מקצוע

 

סוג העבודה הראשון המתאימה לישראלים בחו"ל היא דווקא העבודה המקצועית. עבודה מסוג זה מתאימה לאנשים שלמדו מקצועות שונים כמו: רפואה, ראיית חשבון, תכנות, היסטוריה, וטרינריה, עריכת דין ועוד. אנשים מסוג זה יכולים לחפש עבודה בחו"ל בתחומים אלה דרך חברות מסודרות או דרך חברות המאתרות תושבי חוץ לעבודה. כאשר מוצאים עבודה מסודרת מסוג זה, החברות דרכן מצאתם את העבודה יכולות לסייע לכם בכל האישורים והמסמכים ובכל אשרות העבודה והשהייה.

 

עם זאת ישנם מקרים של רילוקיישן בהם תצטרכו אתם להשיג את אישורי העבודה הנחוצים במקביל לשכירתכם. ובכל זאת ברוב המקרים של ריילוקיישן של עבודות מקצועיות – נושא אשרות העבודה והשהייה מטופלות על ידי החברה שתעסיק אתכם כמו גם נושא המגורים, הרכב וסוגי הביטוחים בחו"ל שתזדקקו להם. אחד הנושאים החשובים ביותר בנסיעה ממושכת לחו"ל היא ביטוח רפואי.

 

עבודות לצעירים בחו"ל

 

סוג עבודה נוסף הוא נגיש יותר והוא העבודה הזמנית, המתאימה לצעירים, לאנשים שבדיוק השתחררו מהצבא, או שנמצאים בתחילת חייהם ורוצים להגיע לחו"ל פשוט על מנת לעשות כסף ובדרך לחוות חוויות. עבודות לצעירים בחו"ל לא דורשות תעודות אקדמיות או מיומנויות והן אותן משרות נפוצות בתחומי המכירות, ההובלות, השגחה על ילדים, מכירות מדלת לדלת, מנעולנות ועוד.

 

עבודת מסוג זה ניתן למצוא בקלות כיום דרך אתרים וחברות מקצועיות של השמת עובדים בחו"ל, אך יש לשים לב כי החברות מסודרות, אמינות ויכולות לדאוג לכם גם לאישורים המתאימים, לדירה, לטיסה ולמשכורת נאותה.

 

עבודה לעצמאיים

 

אנשים רבים אוהבים לנדוד בעולם, והם יכולים לעשות זאת אם הם עצמאיים ועוסקים במקצועות חופשיים ואומנותיים כמו: צילום, כתיבה, ציור, נגרות ועוד. אנשים מסוג זה יכולים לנדוד בעולם, לעבוד ממדינה למדינה, ופשוט לעסוק במה שהם אוהבים ובו בזמן לעבוד על היצירות שלהן ולמכור אותן.

 

עבדו בצורה חוקית!

 

לא משנה באיזה סוג עבודה תבחרו, ולאיזה מדינה תעברו, חשוב תמיד לדאוג להיות שוהים חוקיים במדינה בה בחרתם לעבוד. בדקו את האשרה שלכם, ושאינכם עוברים את הזמן בו אתם יכולים לשהות במדינה. בצורה זאת לא תסתבכו עם רשיות במדינה אחרת – חוויה שיכולה להיות מאד לא נעימה.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader