הומוייז 

הומוייז

ראשי
אודות

הצוות המקצועי של Homewise כולל עורכי דין ומומחי אשראי ומשכנתאות בוגרי המערכת הבנקאית. הצוות פועל במספר תחומים עיקריים: משקי בית, נדל"ן מסחרי, קבוצות רכישה ובחינה משפטית של הסכמי ההלוואה. 

החברה מגייסת, מתכננת ומנהלת אשראי בנקאי לכל מטרה כנגד שיעבוד נכסי נדל"ן וגם הלוואות ללא בטחונות כמוצר משלים למשכנתא לצרכים שונים.

היועץ המקצועי ב- Homewise בוחן את צרכיו של הלקוח ומתכנן את ההלוואה הטובה ביותר עבורו כמייצג בלעדי של הלקוח מול המערכת הבנקאית.

וHomewise הינה חברה אובייקטיבית הפועלת בראש ובראשונה לטובת האינטרסים של הלקוח.

החברה גובה שכר טרחה עבור שירותיה על סמך תוצאות והצלחה בלבד. מבנה עסקי זה מאפשר ניצול משאביה של החברה במיקוד טיב הסכם ההלוואה מנקודת מבטו של הלווה ומאפשר פעילות הוגנת ישרה ושקופה לאורך כל הדרך.

Homewise מנתחת תיקי אשראי בהסתכלות היקפית על צורכי הלקוח בהווה ובעתיד.

החברה מתאימה יועץ מקצועי ללקוח המלווה אותו לאורך כל תהליך לקיחת האשראי וכוללת את כל השירותים הנילווים: ניהול מו"מ מול בנקים וחברות הביטוח, שמאות מקרקעין, רישומים בטאבו וכדומה, בדיקת התיק הביטוחי וכלכלת המשפחה. במידה והחברה אינה מספקת בפועל אישור להסכם ההלוואה היא איננה זכאית לשכר טרחה וזאת על פי הסכם השירות בין החברה ללקוחות.

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש