הדס ביקורת מבנים 

הדס ביקורת מבנים

ראשי
אודות

צוות חברת הדס ביקורת מבנים כולל מהנדסים בוגרי הטכניון להם ניסיון רב בתחום ההנדסי, במתן עדויות מומחה בבתי משפט ובבוררויות הפועלים בפריסה ארצית.

 

הדס ביקורת מבנים מעניקה לקוחותיה ליווי הנדסי מקצועי החל משלב הבדיקה ועד לתיקון הליקויים ו/או לקבלת פיצוי הולם.

 

מומחי חברת הדס מתמחים במגוון נושאים ומקושרים לעורכי דין, שמאי מקרקעין ומעבדות בנייה. החברה מציעה גיבוי משפטי הכולל הפניה לעורכי דין בכל רחבי הארץ המתמחים בתחום ליקויי הבנייה ונותנים יעוץ, הכוונה ומכתב ראשוני ללא תשלום.

 

צוות המומחים המקצועי והמנוסה של חברת הדס ביקורת מבנים ,כולל את המומחים הטובים ביותר בתחומם בכל רחבי הארץ, מהווים חלק בלתי נפרד ממשפחתה המורחבת של החברה.הצוות עבר אחבון קפדני על מנת להעניק ללקוחות החברה את השירות  אנשי המקצוע של החברה הינו בעלי תארים וניסיון רב בתחומם, ועברו אבחון קפדני ביותר עלמנת להוכיח את מומחיותם לחברה בכדי שיוכלו להשתלב ולהעניק את השירות המקצועי, האמין והמהימן ביותר ללקוחות.

 

חברת הדס ביקורת מבנים מספקת ללקוחותיה את כל מכלול השירותים המקצועיים ממיטב בעלי המקצוע בתחום. 

 

החברה מלווה את לקוחותיה בכל שלבי תהליך ההדיינות עם הקבלן. משלב בדיקת המבנה ואיתור הליקויים ועד לתיקונם ו/או קבלת פיצוי כספי הולם.

 

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש