שתף

הגדרה נכונה של מטרות ומדיניות בניהול תיק ההשקעות

ייעוץ בניהול תיקי השקעות כולל היבטים של מס, תכנון לטווח ארוך, הגדרת מטרות פיננסיות, העדפת סיכון וצרכים מיוחדים. לכן תיק נכסים צריך דורש ידע מקצועי, ומנהל אחד ואחראי אחד להצלחות או לכישלונות

21.07.2017

בפגישה הראשונה עם מנהל התיק שתבחר תקבל ייעוץ כולל לגבי כל תיק הנכסים שלך, כולל: חיסכונות פנסיוניים, אפיקי חיסכון נוספים, השקעות בנדל"ן.

הפיזור של תיק הנכסים שלך צריך לקחת בחשבון את כל אלו.

הייעוץ כולל היבטים של מס, תכנון לטווח ארוך, הגדרת מטרות פיננסיות, העדפת סיכון וצרכים מיוחדים. על בסיס אלו נקבעת מדיניות ההשקעות בתיק.

העדפת סיכון 

מנהל התיקים יבחן את העדפתך לסיכון על מנת לקבוע את שיעור החשיפה למניות בתיק.

ללקוח סולידי החשיפה תהיה מינימלית, לקוח מאוזן ירצה חשיפה מעט גבוהה יותר למניות.

בקצה השני של הסקאלה ישנם לקוחות נועזים או אפילו ספקולטיביים. לכל אחד מסוגי הלקוחות יורכב תיק נכסים הכולל ניירות הערך בעלי מאפיינים שונים.

רמת הידע בשוק

מרכיב נוסף שאליו יתייחס מנהל תיק ההשקעות שלך הוא רמת הידע שלך בשוק.

ככל שרמת הידע שאתה מגיע איתה גבוהה יותר, הוא יוכל לבצע מהלכים מורכבים יותר מבלי שתחוש בלא בנוח עם הפעולות שהוא מבצע עם הכסף שהפקדת בידיו.

שיעור החשיפה

שיעור החשיפה למניות הוא סעיף מפורש בהסכם לקוח עליו אתה חותם מול מנהל התיק. הסכם זה כאמור מצורף לייפוי כח ומהווה חלק ממנו.

קביעת אסטרטגיה

לאחר שקבעתם העדפות וצרכים, מנהל התיקים יבנה אסטרטגיה ויתחיל לקנות עבורכם ניירות ערך, תוך שהוא מחליט מתי כדאי לקנות כל אחד וכמה. במידה וכבר יש לכם ניירות ערך בתיק הוא יחליט אם למכור ומתי או להשאיר.

תיק נכסים צריך מנהל אחד ואחראי אחד להצלחות או לכישלונות. לכן חשוב שאתם מצדכם תתנו לו לעשות את עבודתו בלי הפרעות ובלי "המלצות" משלכם.

במידה ואתם מעוניינים בנייר ערך מסוים, קנו אותו בחשבון אחר שאינו החשבון המנוהל.

המשך למעקב אחר תיק ההשקעות

מדריך לבחירת מנהל תיקים – תוכן עניינים

כיצד בנקרייט יכולה לסייע לכם בבחירת מנהל תיקים

למידע נוסף בנושא השוואת מנהלי תיקים / ניהול תיקי השקעות

 

* לבחירת יועץ השקעות, השאירו פרטים:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש