שתף

דרוש מנהל תיקים עם ניסיון

ההכשרה המקצועית הנה תנאי הכרחי לכל מנהל תיקים, אבל בהחלט לא תנאי מספיק. במקרה של מנהל התיקים צריך שהכסף שלכם ישיר כל הדרך אל הבנק... אז איזה מנהל תיקים הכי מתאים לתפקיד לסחור בכסף שלכם?

18.07.2017

דרוש מנהל תיקים עם ניסיון של לפחות כמה שנים, מקצועי ומהימן, עם יחסי אנוש מצוינים. יש להגיע לראיון עם המלצות.. זה נראה כמו מודעת דרושים? כך זה בהחלט, אתם שוכרים את שירותיו של מנהל תיקים כאשר העבודה היא להרוויח עבורכם כסף.

ההכשרה המקצועית הנה תנאי הכרחי לכל מנהל תיקים, אבל בהחלט לא תנאי מספיק. במקרה של מנהל התיקים צריך שהכסף ידבר, שיפטפט בלי סוף ואם צריך גם שישיר כל הדרך אל הבנק...

אז איזה מנהל תיקים הכי מתאים לתפקיד לסחור בכסף שלכם?

  • אתם צריכים מנהל תיקים עם ניסיון עשיר ורזומה עתיר הצלחות.
  • מנהל תיקים עם קילומטראז' גבוה שהתנסה בהצלחה במפולות ומשברים יוצאי דופן בשווקים הפיננסיים (כמו אלו שהיו ב- 1994 וב- 2004), סביר להניח, שיתמודד עם המשברים הבאים טוב יותר ממנהלי תיקים צעירים ופחות מנוסים.ניסיון זה מעמיק את הידע וההיכרות של מנהל התיקים עם השווקים הפיננסיים ומשכלל את תגובתו למצבים של לחץ וסיכון.
  • נוסף לניסיון העשיר, צריך מנהל התיקים שלך לספק לך שירות טוב ולהבין את צרכיך. בסיס של תקשורת מקצועית בינך ובין מנהל התיק שלך חיונית ביותר לקשר ביניכם. אם אין לך כימיה טובה עם מנהל ההשקעות שלך הזיווג עשוי להיכשל ולווא דווקא בגלל בעיה בביצועים של התיק.
  • חשוב שתרגיש בנוח עם סגנון ההשקעה של מנהל התיקים שלך, שסגנון ההשקעה יתאים לרמת הסיכון המועדפת עליך.
  • אם אתה משקיע דינמי שאוהב סיכונים יתאים לך מנהל השקעות אשר נמשך להשקעה באפיקים חדשים ומסוכנים שדורשים פעילות אינטנסיבית והדוקה.
  • אם אתה משקיע יותר סולידי יתאים לך מנהל השקעות שיודע מחד ליצור פיזור מאוזן (פיזור גדול מדי עשוי לפגוע ביכולת המעקב והניהול של התיק) כדי להפחית את רמת הסיכון של התיק, תוך שהוא מייצר תשואות יפות.

המשך לעצות מעשיות לבחירת מנהל תיקים

מדריך לבחירת מנהל תיקים – תוכן עניינים

כיצד בנקרייט יכולה לסייע לכם בבחירת מנהל תיקים

למידע נוסף בנושא השוואת מנהלי תיקים / ניהול תיקי השקעות

* במידה וברצונכם שנציג מטעמנו יחזור אליכם בנוגע לבחירת מנהל תיקים, אנא מלאו את הסעיפים הקצרים הבאים:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש