די. בי. אם בית השקעות 

די. בי. אם בית השקעות

  • טלפון 03-5140200
  • פקס 03-5174672
  • אתר www.dbm.co.il
  • כתובת אפעל 25 בית אמות פלטינום פ"ת
ראשי
אודות

חברת די.בי.אם עוסקת בניהול תיקי השקעות ללקוחות מוסדיים ופרטיים. שירותי החברה ניתנים תוך תשומת לב אישית לכל לקוח תוך כדי לימוד צרכיו ודרישותיו וכן העמדת הלקוח בראש סדר העדיפויות. צוות החברה שבראשו עומדת אופיר בן נון שטיינברג מונה מנהלי תיקים  בכירים בעלי ניסיון רב בשוק ההון.

 

את ההחלטות בדבר ההשקעות מקבלים מנהלי השקעות מהבכירים והמובילים בשוק ההון, אשר להם ידע, מומחיות וניסיון רב בתחום. לרשות מנהלי ההשקעות עומדת מחלקת מחקר מקצועית ומוערכת המהווה כלי עזר לקבלת ההחלטות. שילוב זה הוא שמביא להישגים בולטים וללקוחות מרוצים.

 

מוצרי ושירותי החברה נבנו מתוך תפיסה מקצועית, כאשר כל מוצר נבחן קודם כל בראיית הערך ללקוח ומתוך מטרה להרכיב סל מוצרים איכותי.


  
החברה מנהלת תיקי השקעות ומנהלת השקעות בקרנות נאמנות ומחויבת לאמינות ללא פשרות בהתאם לחוק הסדרת העיסוק בייעוץ השקעות התשנ"ה 1995. מנהל הקרן של קרנות הנאמנות הינו מגדל קרנות נאמנות בע"מ. ודי.בי.אם בית השקעות בע"מ משמש כמנהל השקעות חיצוני של תיק ההשקעות של הקרנות.

שדה חובה

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש