שתף

דיסקונט מציע פיקדון מובנה בדולר ארה``ב ל-18 חודשים המבטיח את קרן ההשקעה בתוספת מענק הקשור לעליית מדד מניות הודו – CNX Nifty

04.11.2005
מדד המניות ההודי CNX Nifty הינו מדד המניות המוביל של הודו, הכולל 50 מניות שנסחרות בבורסה הגדולה ביותר במדינה. מניות המדד מתפרסות על פני 23 ענפי התעשייה המרכזיים בכלכלת הודו. בנק דיסקונט מציע פיקדון מובנה חדש (STRUCTURE) בדולר ארה``ב לתקופה של 18 חודשים ללא סיכון קרן ההשקעה. הפיקדון מאפשר השתתפות של 100% מעליית מדד מניות הודו עד עלייה של 35%. במידה והמדד עלה ב- 35% ומעלה, לפחות פעם אחת בתקופת חיי הפיקדון, יזוכה הלקוח בריבית של 10% לכל תקופת הפיקדון. יתרונות המוצר הם : קרן דולרית מובטחת, מענק שיכול להגיע עד ל- 35% בסוף התקופה וכן אפשרות לקבלת מענק (בשיעור של 10%) גם אם המדד יהיה נמוך משער הפתיחה (במידה והמדד נגע או חרג מהחסם). להלן תשואת הפיקדון ב- 3 התרחישים האפשריים: 1. תשואה מ- 0% (לא כולל) עד 35% (לא כולל) - תשולם בהתאם לעליית המדד במידה ולאורך כל תקופת הפיקדון מדד מניות הודו לא יהיה גבוה ב- 35% (לא כולל) ממדד הפתיחה שנקבע לפיקדון - יזוכה הלקוח במלוא עליית המדד. 2. תשואה של 10% - תשולם על פי הריבית שנקבעה מראש במידה ובתקופת הפיקדון שער הסגירה היומי של מדד מניות הודו יהיה גבוה ולו פעם אחת ב- 35% ומעלה ממדד הפתיחה שנקבע לפיקדון, תיפסק ההצמדה למדד והלקוח יזוכה בריבית של 10% לכל התקופה (ללא קשר לרמת המדד במועד סיום הפיקדון). 3. תשואה 0% - קרן ההשקעה מובטחת במידה והמדד ירד במועד סיום הפיקדון ביחס למדד הפתיחה ובנוסף בתקופת הפיקדון המדד לא היה גבוה ב- 35% ממדד הפתיחה - יזוכה הלקוח בקרן ההשקעה בלבד. תנאים כלליים: ערך ההפקדה : 26.04.06 תאריך הפירעון: 26.10.07 סכום ההפקדה : מינימום 5,000$ , מקסימום 300,000 $ בכפולות של 1,000 $ בלבד. נדגיש, כי מכירת הפיקדון תתבצע ע``י יועצים מוסמכים בלבד ורק לאחר מתן יעוץ ללקוח.
שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש