שתף

בקשה למשכנתא

הבנקים בישראל מהווים גופים חזקים ועשירים מאוד, מה שמעניק להם כוח והשפעה על הציבור הרחב בהרבה מאוד אספקטים. אנו רואים את הכוח הזה בצורה מאוד ברורה בסוג המשכנתאות שהבנקים מעניקים ובריביות שמגיעות יחד עם אותן הלוואות

הגשת בקשה למשכנתא היא לא עניין של מה בכך, שכן יש תנאים מקדימים, מגוון רחב של פרמטרים ובסופו של דבר, מדובר בהתחייבות שנמשכת לאורך שניים ואפילו שלושה עשורים. לכן, יש כמה דברים שחייבים לעשות לפני שחותמים על המשכנתא, וזה כולל בעיקר סקר שוק נרחב.

יש לבצע בדיקות מקדימות טרם הגשת הבקשה למשכנתא


זוגות אשר מבקשים משכנתא חייבים להשתחרר מכבלי הבנק אליו הם שייכים וללכת לבדוק את התנאים בבנקים אחרים. כל בנק בוחן בקשות למשכנתא בצורה שונה, הוא בודק את הזוגות בצורה אחרת, מעניק מסלולים וריביות שונות ובהחלט ייתכן שתמצאו בנקים מתחרים לבנק שלכם הרבה יותר רווחיים. הבעיה הכי גדולה כשאר מגישים בקשה למשכנתא היא שמרבית הבנקים דורשים הון ראשוני של כ-30 אחוזים מערך הדירה כתנאי לקבלת משכנתא. כאשר דירה חדשה ממוצעת בישראל עולה בין מיליון וחצי לשני מיליון שקלים, לא קשה להבין שמדובר בסכומים של מאות אלפי שקלים. לכן, חשוב לחסוך, להתנהל נכון כלכלית וברוב המקרים גם לקבל עזרה כלכלית מההורים כדי להגיע לסכום הראשוני.

 

בקשה למשכנתא - איש צופה בבניינים


מעטפת כוללת של בקשות למשכנתא


ישנם מסלולים רבים מהם ניתן לבחור:


• כאשר רוצים להיות שמרנים, אפשר לבחור לשלם את רוב הסכום במסלול שהוא אינו צמוד למדד.
• אנשים שרוצים לקחת סיכון ואולי לחסוך לא מעט כסף, בוחרים במסלולים צמודי מדד, ומקווים לחדשות טובות.


כל אחד יכול לבחור לפי ההעדפות והרצונות שלו. ישנם פרמטרים רבים אשר מרכיבים משכנתא איכותית ויש לבצע מחקר מעמיק לפני הבחירה בבנק הנכון ובטרם מגישים בקשה למשכנתא. הבנקים מרוויחים המון כסף ממשכנתאות והמעטפת היא תמיד מושלמת, אך ההתאמה תהיה מושלמת רק כאשר התנאים יהיו מספיק טובים, עם ריביות מינימליות.


מוזמנים לפנות אלינו לקבלת הצעה משתלמת למשכנתא


במידה ואתם שוקלים להגיש בקשה למשכנתא או זקוקים לייעוץ מקצועי בנושא משכנתאות, ניתן למלא את השדות בטופס מטה ונציג יחזור אליכם בהקדם עם הצעה למשכנתא. זכרו כי תמיד משתלם יותר לבדוק מספר הצעות בטרם מגיעים להחלטה.

האם חשבון הבנק היה מוגבל בעבר?:
האם חזרו שיקים בחשבון הבנק בשל אי-כיסוי?:
במידה ויש משכנתא נוכחית, האם יש פיגורים בהחזרי המשכנתא?:

שדה חובה

>> לקריאה נוספת בנושא משכנתאות לחץ כאן

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש