שתף

ביטוח רכב באינטרנט – מידע כללי

במידה ושאלתם את עצמכם כיצד ואיפה ניתן לרכוש ביטוח אונליין ובאיזו חברה לבחור מתוך מבחר החברות בשוק, כיום תוכלו לקבל קשת רחבה של הצעות מאת חברות שונות.

תחום ביטוח הרכב בארץ ובעולם צועד קדימה ומצטרף גם הוא בשנים האחרונות לעולם האון ליין. ישנן חברות ביטוח רבות אשר הבינו את הפוטנציאל הטמון בשימוש בערוצי הדיגיטל כאפשרות להגיע ללקוחות חדשים באופן ישיר. בנוסף לכך ניתן להשתמש בערוצים אלו בכדי לספק ללקוחותיהם שירות מהי ומידי וגישה ישירה אל סוכנות הביטוח ולחסוך מהם ביצוע פרוצדורות מתישות למיניהן.
בנוסף לחברות הביטוח גם קהל הצרכנים עבר שינוי בהתאם לרוח התקופה הדיגיטלית והוא משתמש יותר ויותר בערוצי הדיגיטל לצורך רכישת ביטוח רכב באינטרנט.

 

האם רכישת ביטוח באינטרנט היא משתלמת?


התשובה לכך היא – כנראה שכן. ביטוח רכב הוא אחד מהמוצרים הביטוחיים הנמכרים ביותר בארץ, הרי שכל בעל רכב מחויב על פי חוק בביטוח זה. הרב המכריע של הלקוחות אף מרחיב את פוליסת ביטוח החובה לביטוח צד ג' או ביטוח מקיף. ישנן סיבות רבות אשר הופכות את ביטוח רכב באינטרנט  למשתלם יותר.

 

ביטוח רכב באינטרנט - רכב בתנועה


רכישת ביטוח רכב באינטרנט - יתרונות


חיסכון כספי


היום כבר ידוע כי הערוץ הדיגיטלי הוא ערוץ יעיל אשר חוסך לחברות בעלויות. מסיבה זו יכולות חברות להוזיל מחירים עבור לקוחותיהם. ניתן לומר כי זהו ערוץ אשר כולם יכולים להרוויח ממנו. היות וביטוח רכב הוא מוצר בסיסי ופשוט יחסית, ניתן לספק ולרכוש אותו אונליין ולחסוך את עמלת הסוכן.


ביטוח רכב הוא מוצר פשוט יחסית


ביטוח רכב הוא מוצר בסיסי והוא אינו מורכב במיוחד ביחס למוצרי ביטוח אחרים. פוליסת ביטוח החובה הינה פוליסה אחידה אשר תקניה נקבעים על ידי המפקח על הביטוח. השוני בין הפוליסות נקבע על פי המוצרים והשירותים הנוספים אותם מציעה כל חברת ביטוח להוסיף לפוליסה ולהרחיב אותה. רכישת ביטוח רכב באינטרנט יכולה לספק ברמה מספקת את המידע הדרוש לרוכשי הפוליסה באמצעות טפסים פשוטים של שאלות ותשובות.חיסכון בזמן


כולנו הרי מכירים את הביטוי "זמן שווה כסף" ולא לשווא נטמע ביטוח זה בפינו. רכישת ביטוח רכב באינטרנט היא דרך נהדרת לחסוך זמן יקר של המתנה לנציג ושיחות מיותרות. ניתן בהחלט לבצע את הדברים אונליין והתהליך אף פשוט יחסית.


ניתן לקבל מחירים טובים יותר לביטוח רכב דרך האינטרנט


כמו מוצרים רבים נוספים שרכישתם משתלמת יותר באמצעות האינטרנט, כך גם רכישת ביטוח רכב ולכן ההחלטה לרכוש אותו אונליין תהייה כנראה החלטה נבונה ומשתלמת עבור הלקוחות.

 

פנו אלינו עוד היום


לקבלת מענה אנושי, ניתן למלא את השדות בטופס ונציג מטעם אחת מחברות הביטוח ייצור עמכם קשר בהקדם.

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader