שתף

ביטוח רכב

בואו וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות ומהכדאיות בשוק לביטוח חובה, מקיף וצד ג'

קיימים 3 סוגים של ביטוח רכב: 

1 . ביטוח חובה - אשר חובה לרכוש אותו על פי החוק ומכאן גם שמו.

2. ביטוח צד ג' - המכסה נזקים אשר עלולים להיגרם לגורם שלישי, אדם או רכוש.

3. ביטוח מקיף - ביטוח זה כולל גם ביטוח צד ג' ובנוסף מכסה גם את הנזקים הנגרמים לרכב המבוטח כגון, פריצות, גניבה, השחתה, פגיעה וכד'. 

 

ניתן לפצל ביטוח רכב בין חברות שונות

חשוב לדעת כי ניתן לבטח את הרכב בביטוח חובה בחברה אחת ואילו את הביטוח המקיף ניתן לבטח בחברה אחרת. יחד ע זאת, על מנת לקבל הנחות או הטבות מיוחדות מיוחדות, מומלץ לבצע את כל הביטוחים באמצעות חברה אחת. 

המלצה קטנה אך שימושית מאיתנו - בצעו סקר שוק קצר לפני שאתם רוכשים ביטוח רכב. 

צריכים לחדש את ביטוח הרכב?

בואו וקבלו הצעות מחיר אטרקטיביות ומהכדאיות בשוק לביטוח חובה, מקיף וצד ג'.

 

ביטוח רכב - רכב בצידי הכביש

 

 

 לקבלת פרטים נוספים בנושא ביטוח רכב, אנא מלאו את הסעיפים הקצרים הבאים:

שדה חובה

מהו ביטוח חובה? 

מטרתו של ביטוח חובה היא כיסוי עבור נזקי גוף שיגרמו בעקבות פגיעה מכלי רכב. כל רכב חייב להיות מבוטח בביטוח חובה על פי חוק. כל אדם אשר נפגע מכלי רכב, או בתוכו, יהיה זכאי לפיצוי ולא יהיה מחוייב להוכיח אשמה. ביטוח החובה משולם על ידי חברת הביטוח בה מבוטח הרכב. ההבדלים המשמעותיים בין פוליסות ביטוח החובה יהיו מאפייני הנהג, עברו הביטוחי ותנאי חברת הביטוח. את ביטוח החובה ניתן לרכוש בכל חברת ביטוח כמו כל ביטוח רכב אחר.

 

מהו ביטוח צד ג' ? 

ביטוח צד ג' יכסה אתכם במקרה שרכבכם פגע ברכושו של צד שלישי. החוק אינו מחייב לרכוש ביטוח זה, אך מומלץ לרכוש אותו למען השקט הנפשי כאשר רוכשים ביטוח רכב. העלות השנתית של ביטוח זה נעה בין 60,000 ש"ח ל 1,500 ש"ח. כל חברת ביטוח קובעת לעצמה מה יהיו גבולות האחריות לפיצוי צד שלישי אשר יופיעו בפוליסה. ברב המקרים גבול האחריות לפיצוי יכלול גם הוצאות משפטיות. גבול האחריות אשר מומלץ לבקש מחברת הביטוח הוא חצי מיליון ש"ח. במקרה של תביעה יהיה מחוייב המבוטח בהשתתפות עצמית וזו נקבעת על ידי חברת הביטוח ע"פ פרמטרים שונים גון: סוג הרכב, גילו של הנהג, היסטוריה ביטוחית וכד'. 

 

מהו ביטוח מקיף ?

ביטוח זה יעניק לנו פיצוי עבור כל נזק אשר יגרם לרכבנו אשר עלול להיגרם מתאונה, גניבות ופריצות וכל חברה אחרת. ביטוח זה אף כולל בתוכו ביטוח צד ג'. החוק אינו מחייב לרכוש ביטוח מקיף, אך יש לקחת בחשבון כי במידה ויגרם נזק לרכבכם, או במידה ורכבכם נגנב, אתם תהיו הגורם שישא בעלויות. לכן מומלץ לרכוש אותו כחלק אינטגרלי של ביטוח רכב ביחד עם רכישת ביטוח החובה. 

 

>> למידע אודות נושאי ביטוח נוספים לחץ כאן 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader