שתף

ביטוח סיעודי: מהפוליסות החשובות שתרכשו בחייכם

אנשים רבים מאיתנו עושים טעות, ומזניחים את המחשבה על העתיד, אף שבגיל צעיר זה הזמן הנכון ביותר לעשות זאת. ביטוח סיעודי הוא דוגמה טובה לכך

29.06.2016

חסכונות או ביטוחים לטווח ארוך נחשבים "בעייתיים" מנקודת מבטו של הצרכן: הם מיועדים לשלבים מאוחרים יותר בחייו, ובדרך כלל מתייחסים לאירועים שאינם רלוונטיים לו באותו רגע. והרי מה יגרום לצרכן לרכוש מוצר שישתמש בו רק עוד שנים רבות?

זו הטעות שעושים רבים: הם מזניחים את המחשבה על עתידם, אף שבגיל צעיר זה הזמן הנכון ביותר לעשות זאת. ביטוח סיעודי הוא דוגמה טובה לכך.

ביטוח סיעודי: כשבדיוק תצטרכו את התמיכה הזו

בדקו הצעות לביטוח סיעודי

אדם סיעודי הוא אדם אשר מתקשה לבצע פעולות שונות לבדו. ישנם מבחנים מסודרים שמבצע המוסד לביטוח לאומי, אשר קובעים מי מוגדר כחולה סיעודי, אך השורה התחתונה ברורה - זהו אדם שזקוק לסיוע יומיומי, לאורך כל שעות היום, ולכן ההוצאות הכספיות שעמן עליו להתמודד יהיו גבוהות מאוד - הוצאות הכוללות שכר למטפל, תשלום על תרופות, תשלום על טיפולים שונים ועוד.

ביטוח סיעודי נועד לספק לחולה הסיעודי את התמיכה הדרושה לו בדיוק בשלב הזה: בשלב שבו הוא אינו יכול להתמודד לבד עם ההוצאות הכספיות הגדולות, וכך גם משפחתו.

חשוב לציין כי אדם יכול להפוך סיעודי במקרים רבים: בשל זקנתו, בעקבות תאונת דרכים, לאחר פציעה בעבודה ועוד. אם לא יחשוב על כך בזמן, הוא ימצא את עצמו בעתיד בעסק ביש.

חולה סיעודי מתמודד עם קשיים רבים מדי יום ביומו - קשיים הנובעים ממצבו הבריאותי. אם תתווסף לכך התמודדות גם עם ענייניו הכלכליים, מצבו רק יחמיר עוד יותר. ביטוח סיעודי איכותי יספק לו את השקט הנפשי, לפחות מבחינה זו, ויאפשר לו להתמקד בשיקום ובהתנהלות היומיומית במצבו הרגיש. לכן גם אם כעת מדובר בעניין שנשמע רחוק מאוד, מומלץ לכל אדם לרכוש ביטוח סיעודי פרטי - ולהבטיח לעצמו ראש שקט בעתיד.

ביטוח בריאות מורחב יש לכם? קבלו הצעות

* במידה וברצונכם שנציג מטעמנו יחזור אליכם בנוגע לביטוח סיעודי, אנא מלאו את הסעיפים הקצרים הבאים:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader