שתף

ביטוח סיעודי – השוואת פוליסות

רכשו עוד היום ביטוח סיעודי פרטי, ותבטיחו לעצמכם השתתפות במימון אשפוז סיעודי או טיפול סיעודי בבית, במקרה הצורך, כתוצאה ממקרים המוגדרים בפוליסת הביטוח

10.07.2017
  • מעוניינים להבטיח את עתידכם ולא להיות נטל על משפחתכם?
  • מחפשים את הדרך לחיות בכבוד גם בעתיד?

רכשו עוד היום ביטוח סיעודי פרטי, ותבטיחו לעצמכם השתתפות במימון אשפוז סיעודי או טיפול סיעודי בבית, במקרה הצורך, כתוצאה ממקרים המוגדרים בפוליסת הביטוח.

* במידה וברצונכם שנציג מטעמנו יחזור אליכם בנוגע לביטוח סיעודי, אנא מלאו את הסעיפים הקצרים הבאים:

שדה חובה

חולה סיעודי הוא אדם שאינו יכול לעשות בעצמו חלק מפעולות היום-יום ועל-כן נזקק לעזרה ולהשגחה.

פעולות אלה כוללות (לעתים מוגדר בפוליסה יותר מאחד מהמקרים הבאים) : לקום ולשכב, להתלבש ולהתפשט, להתרחץ, לאכול ולשתות, ללכת, לשלוט בצרכים ולהשתמש בשירותים.

אדם שהוא תשוש נפש הזקוק להשגחה (למשל: חולה אלצהיימר), נחשב גם הוא לחולה סיעודי.

הסיכוי לכך שאדם לא יוכל לבצע בעצמו חלק מפעולות היום-יום עולה עם הגיל: 6% מבני 74-65 מוגבלים לעומת 32% מבני 80+.

בשנת 2004 התשלום החודשי לאשפוז במוסד סיעודי שבפיקוח משרד הבריאות היה בין 7,000 ל-15,000 ש"ח לחודש. כדי לקבל תגמול ביטוח של 5,000 ש"ח בחודש למשך שלוש שנים של מוגבלות, אדם בן 65 שרכש פוליסת פרט נדרש לשלם פרמיה חודשית של כ-250 ש"ח לגבר וכ-350 ש"ח לאשה.

* כל האמור לעיל הנו לידיעה כללית בלבד. התנאים המחייבים הנם תנאי פוליסת ביטוח סיעודי שיוצעו ע"י חברות הביטוח (ייתכנו הבדלים בין פוליסות ביטוח סיעודי של חברות הביטוח).

ביטוח סיעודי הוא חוזה עם חברת ביטוח שעל פיו אדם משלם פרמיה חודשית, וחברת הביטוח מתחייבת להשתתף במימון אשפוז סיעודי או טיפול סיעודי בבית במקרה הצורך כתוצאה ממקרים המוגדרים בפוליסת הביטוח.

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח אירועים

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש