שתף

מה כולל ביטוח ניתוחים?

ביטוח ניתוחים רפואי כוללת, בין היתר: כיסוי ניתוח בבית חולים פרטי בישראל, כיסוי ניתוח בבית חולים ציבורי בישראל, כיסוי ניתוח והשתלות בחו"ל. אבל מה הפירוט מאחורי הכותרות האלה? ומה חשוב לבדוק שהפירוט הזה יכלול בתוכו? התשובות בכתבה שלפניכם

מרכיבים נחוצים בתוכנית בביטוח ניתוחים

תוכנית ביטוח ניתוחים רצוי שתכלול את המרכיבים הבאים:

כיסוי ניתוח בבית חולים פרטי בישראל, כיסוי ניתוח בבית חולים ציבורי בישראל, כיסוי ניתוח והשתלות בחו"ל.

1. כיסוי ניתוח בבית חולים פרטי בישראל כולל:

התייעצויות עם רופא מומחה או מנתח לפני ניתוח, תשלום שכר המנתח ושכר רופא, תשלום שכר רופא מרדים, הוצאות חדר ניתוח, דמי אשפוז עד 30 ימי אשפוז, בדיקת פתולוגיה, תשלום שכר אחות לאחר הניתוח, השתתפות בעלות שתלים, מימון הסעת המבוטח באמבולנס אל ומבית חולים בישראל, כיסוי ביטוחי לטיפולים שונים, אשר נערכים בעקבות הניתוח, דוגמת: טיפולי פיזיותרפיה, רדיותרפיה וכימותרפיה, וזאת עד לגובה תקרה הרשומה בדף פרטי הביטוח.

 

2. כיסוי הוצאות ניתוח בבית חולים ציבורי בישראל כולל:

במידה והניתוח שאתם עומדים לעבור ממומן על ידי המערכת הציבורית או קופות החולים, הרי שחברת הביטוח אמורה לשלם לכם פיצוי מיוחד בסך 50% מעלות הסכום שהיה משולם על ידה למנתח.

 

3. כיסוי הוצאות ניתוח בבית חולים בחו"ל:

יש להשוות בין הפוליסות, ולוודא כי קיים כיסוי על כל הוצאות הניתוחים בחו"ל המתקיימים בבתי החולים הרשומים בפוליסה. במידה והמנתח או בית החולים אינם כלולים בפוליסה, יש לוודא כי חברת הביטוח תפצה אתכם בתשלום בגובה 150% מעלות ניתוח.

 

חשוב לבדוק, כי במקרה של ניתוחים מורכבים, כמו ניתוח לב פתוח או ניתוחי מוח, שלא ניתן לבצע בגבולות ישראל בפרק זמן סביר, תשלם חברת הביטוח את הוצאות עלויות הטיסה הן למבוטח והן למלווה, וכן תממן את הוצאות שהיית המלווה בחו"ל.

כמו כן, אם חלילה יהיה מדובר במקרה של פטירה, חשוב לוודא שהפוליסות השונות, המוצעות לכם, מבטיחות את מימון הטסת הגופה, וזאת עד לתקרה המצוינת בפוליסה.

 

לסעיף הבא: ביטוח השתלות

לתוכן עניינים: מדריך ביטוח בריאות

 

* לביטוחי בריאות, השאירו פרטים:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader