שתף

ביטוח מחלות קשות מציל חיים

מעבר להתמודדות עם מחלה קשה יש גם הוצאות כספיות רבות

בין מגוון הביטוחים הפרטיים יש מעט מאוד ביטוחים שניתן לומר עליהם שהם הוצאה חשובה המצילה חיים! ביטוח בריאות - מחלות קשות, הינה הוצאה כספית חודשית שכולנו מקווים שלא נצטרך לממש אותה.

 

קיימים סוגים רבים של ביטוחים הבאים לתת מענה לכל מקרה ביטוחי. העלויות החודשיות על ביטוחים יכולות להגיע למאות שקלים ואף יותר.

לצערנו, לא כל משפחה יכולה לממן ביטוח פרטי ונאלצת לוותר או לבצע תעדוף בביטוחים. אחד הביטוחים שלא כדאי לוותר עליו הינו ביטוח מחלות קשות (קיים כחלק מביטוח בריאות פרטי).

 

למה דווקא ביטוח מחלות קשות ולא ביטוח סיעודי, חיים או ביטוח תאונות אישיות?

 

התשובה הנכונה זה שכמובן עדיף לרכוש מספר פוליסות שכל אחת מכסה מקרה ביטוחי אחר אך לא לכולם זה מתאים ולכן לדעתנו לביטוח מחלות קשות כדאי לתת עדיפות כי מי מאיתנו לצערנו הרב לא מכיר משפחה, קרוב או מכר עם מקרה של מחלה קשה?

 

בשנת 2015 התפרסם סיפור של ילדה בת שלוש וחצי בשם אמילי שוורצמן שחלתה בסוג אלים של סרטן.

אמילי הקטנה עברה טיפולים רבים וקשים שלבסוף הצילו את חייה. אומנם לסיפור סוף טוב אך חשוב לספר גם את הצד הקשה בהתמודדות של ההורים עם הטיפולים וההוצאות הכבדות במקביל לקושי בניהול שגרת חיים ועבודה, מה שגרם למשפחה להתמוטטות כלכלית ורק בזכות עזרה של משפחה, מכרים ומימון המונים המשפחה הצליחה לממן את התהליך.

 

לכתבה המלאה ולסרטון באתר מאקו - לחץ כאן

 

ההורים של אמילי בחרו שלא לעשות ביטוח מתאים ולכן לא היו מכוסים.

לעומת משפחת שוורצמן, יש את הסיפור המוכר של הילדה עמית קדוש שגם חלתה בסוג אלים של סרטן והחלימה. במקרה זה המשפחה כן עשתה ביטוח שכיסה את כלל הטיפולים והליווי הרפואי בארה"ב בסכום העולה על מליון דולר וכל זאת ע"י הביטוח הפרטי שרכשה המשפחה.

 

ישנם אין ספור סיפורים בהם ביטוח מחלות קשות פרטי סייע למשפחות להתמודד עם הנורא מכל.

על פי הגדרות הפיקוח על הביטוח חייב ביטוח מחלות קשות לכסות לפחות את המחלות הקשות הבאות: סרטן, שבץ מוחי, טרשת נפוצה, התקף לב, ניתוחי מסתמי לב, ניתוחי מעקפי לב, ניתוח אבי העורקים וקרדיומיופטיה. בבואכם לשקול את הצורך בביטוח מחלות קשות זכרו כי זו פוליסה מצילה חיים.

 

השאירו פרטים וקבלו עזרה והכוונה מסוכן ביטוח

האם ברשותך ביטוחים פרטיים?:

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader