שתף

ביטוח חיים למשכנתא – חייבים לבדוק

ביטוח חיים למשכנתא – חייבים לבדוק

05.10.2016

לקיחת משכנתא הפכה לנורמה בחברה הישראלית. זוגות צעירים כמו גם משפרי דיור מוצאים את עצמם בתהליך לקיחת המשכנתא ובדרך כלל יותר מפעם אחת.

 

בתהליך לקיחת המשכנתא אנחנו משקיעים זמן ואנרגיות רבות בלמידה והבנה כיצד ניתן לשפר את התנאים ולהוזיל עלויות בהנחה ברורה כי לקיחת משכנתא הינה לשנים רבות !

 

רוצים להוזיל את הביטוח? לקבלת הצעות

 

ישנה עוד נקודה חשובה להתייחסות ושלא ניתן להתעלם ממנה והיא ביטוח המשכנא (או ביטוח חיים למשכנתא). ביטוח משכנתא מעבר לעובדה כי הוא מוגדר כחובה בתהליך לקיחת המשכנתא, הוא גם בעל חשיבות המגנה על הלווים מול הבנק.

 

פוליסת ביטוח משכנתא בנויה משני חלקים עיקריים: ביטוח דירה וביטוח חיים.

 

הפוליסה אינה מגנה על הלווה אלא על הבנק המלווה את הכסף. הבנק מבקש להגן על עצמו על ידי כך שהלווים מבטחים את המשכנתא בביטוח חיים ובמקרה של פטירה של אחד מבני הזוג ואי היכולת לשלם את המשכנתא, הבנק המלווה יקבל את מלוא התמורה מחברת הביטוח.

 

לחישוב הפרמיה אותה נאלץ לשלם יש מספר פרמטרים עיקריים: גיל הלווים, האם לווה אחד או זוג, גובה המשכנתא, מצב בריאותי והאם מעשנים.

 

התחרות בעולם הביטוח מאפשרת לשפר מפעם לפעם את פוליסת הביטוח ולהוזיל את העלויות בגינה. לכן מומלץ להשקיע עוד קצת משאבים ולבצע סקר בטרם רוכשים ביטוח דרך הבנק (פוליסה שברוב המקרים יקרה יותר).

 

משפרי דיור ולווים הממחזרים משכנתא צריכים לרכוש פוליסה חדשה, זה הזמן הטוב ביותר להוזיל עלויות לטווח הרחוק. סוכן ביטוח מקצועי יוכל לבנות לכם פוליסה המותאמת אליכם עם מגוון מסלולים ובהנחות שונות מחברות הביטוח.

שדה חובה

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader