שתף

ביטוח דירה ותכולה - לבטח את הרכוש הכי יקר שלכם

ביטוח דירה וביטוח תכולה נועד לענות על מקרים לא צפויים שבהם, חלילה, הרכוש והנכסים שלכם נפגעים בצורה לא צפויה.

03.04.2016

איך שלא נסתכל על זה, אנחנו חיים בעולם חומרי. ובעולם חומרי, רובינו (אם לא כולנו) שואפים לשמור על הרכוש בצורה הטובה ביותר. אם כך, מדוע מעטים כל כך עושים את הצעד המבוקש ורוכשים פוליסה לביטוח הדירה והרכוש שבה? לא ברור. ננסה כאן להסביר לכם את חשיבותו של הביטוח הזה.

 

אל תחכו שיהיה מאוחר מידי, קבלו עוד היום הצעות לביטוח דירה

 

יש לכם משכנתא? ניתן לחסוך עד עשרות אלפי שקלים בביטוח המשכנתא - תבדקו אותנו

 

להגן על כל מה שיש לכם בבית - גם באופן ספציפי

 

ביטוח דירה וביטוח תכולה נועד לענות על מקרים לא צפויים שבהם, חלילה, הרכוש והנכסים שלכם נפגעים בצורה לא צפויה. זהו ביטוח שכולל כיסוי של נכס הנדל"ן עצמו ושל התכולה שבתוך הדירה. הוא מספק כיסוי במקרים של גניבות ופריצות, אסונות טבע, נזילות שגרמו להצפה ועוד אינספור אירועים לא צפויים שיכולים לגרום נזק לרכוש שלכם.

 

מדובר ללא ספק בביטוח חשוב, אך היתרון הגדול שלו הוא בעצם יכולתו לספק מענה למקרים ספציפיים ולהגן על רכוש ספציפי. הפוליסה שתזמינו תוכל לספק מענה למקרים כמו:

 

 • נזק לצד שלישי בזמן שהותו בדירה שלכם
   

 • פציעה של עובדי משק בית, מטפלים או מנקים, שעובדים בדירה דרך קבע
   

 • פציעת חיות המחמד השוהות בבית
   

 • גניבה או נזק למחשב הפרטי
   

 • נזק או גניבת אופניים
   

 • גניבת תכשיטים יקרי ערך.צריך לקחת כאן בחשבון שני דברים: האחד - כל סעיף כזה טומן בחובו תוספת מסוימת לתשלום החודשי שתשלמו. השני - ביטוח דירה ותכולה אינו כולל את מה שנמצא מחוץ לבית, כלומר בחדר המדרגות, במרפסת, בגינה וכדומה.

 

בשורה התחתונה, לביטוח דירה ותכולה ישנם יתרונות רבים עבור כל אדם המחזיק בנכס - גם אם מדובר בנכס להשכרה (שהרי התכולה ברובה שייכת לאדם שמתגורר בו). מעל לכל שימו לב כי גם במסגרת המשכנתא עליכם לרכוש ביטוח דירה, אך זהו ביטוח שמטרתו להגן על נותן המשכנתא, ולכן הוא לא תמיד יספק את המענה הביטוחי הספציפי שאתם זקוקים לו.

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader