שתף

בדיקת ביטוחים

בדיקת פוליסות ביטוח באמצעות מנגנון השוואת מחירים מקיף

אנחנו באתר "בנקרייט", פורטל המידע הפיננסי המוביל בישראל, עושים לכם סדר בביטוחים שלכם, כולל ביטוח חיים, באמצעות מערכות בדיקת הפוליסות המקיפה שלנו ומנגנון השוואת המחירים הרחב שלנו.

* במידה ואתם מעוניינים לקבל פרטים נוספים בנושא בדיקת ביטוחים, אנא מלאו את הסעיפים הקצרים הבאים:

שדה חובה

פוליסת ביטוח תקינה צריכה להגדיר באופן מדויק את כלל ההתחייבויות של חברת הביטוח כלפיכם בכל מקרה בו תתקלו הקשור בנושא הביטוח שעליו חתמתם מול החברה.

כך, היא כוללת, בין היתר, את כלל הזכויות והחובות שלכם כמבוטחים מול החברה ואת כלל החובות והזכויות של החברה מולכם.
היא מכילה בתוכה את המידע על גובה פרמיית הביטוח שאתם צריכים לשלם, סכום הפיצוי שישולם לכם ב"מקרה אמת" של הפעלת הפוליסה, תוקף הפוליסה (ממתי עד מתי הפוליסה תקפה), מי יקבל את הפיצוי, ובאילו תנאים הפוליסה לא מתקיימת או לחילופין באילו תנאים -  היא כן.

בדיקה מקיפה בתיק פוליסות הביטוחים שלכם משתלמת, כדאית ועשוייה לעזור לכם מאוד.

הבדיקה מועילה, בין השאר, באמצעות הדרכים הבאות:

  • בעזרתה תוכלו לערוך בדיקת ביטוחים רחבה ולראות אילו ביטוחים (כדוגמת: ביטוח חיים) יש לכם, לבצע השוואת מחירים כוללת ומקיפה ולהראות כמה אתם משלמים באמת בכל חודש.
  • באמצעותה תוכלו לייעל ולחסוך בעלויות החודשיות.
  • בעזרתה תוכלו למנוע מצב של "כפל ביטוחים".
  • בעזרתה תוכלו לקבל כיסוי מקסימלי במקרה הצורך.
  • היא תסייע לכם בהתאמת פוליסות ספציפיות לכם ולמשפחתכם ובכך להימנע גם ובין היתר ממצבים של חתימה שלכם על ביטוחים מיותרים, לכל הפחות, כעת.

רק אנשי מקצוע עם ידע וניסיון יכולים לעזור לכם לנהל את כספכם ולקבל את המגיע לכם!

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

לוח אירועים

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש