אלבר 

אלבר

ראשי
אודות

חברת אלבר העמידה בראש סדר העדיפויות את השירות האיכותי ללקוחותיה. לשם כך משקיעה החברה מאמצים רבים לשדרוג תמידי של תשתית החברה, מחלקת התפעול והשירות הפועל 24 שעות ביממה במהלך כל השבוע.

לחברה למעלה מ- 40 סניפים למכירת רכב, 12 אולמות תצוגה וליסינג וכ- 30 סניפים להשכרת רכב בכל רחבי הארץ. בכל אחד מאתרי החברה פועל צוות מקצועי ומנוסה אשר עושה שימוש במערכות מתקדמות שבפיתוחם השקיעה החברה רבות.

הצוות המקצועי כולל מנהלי לקוחות ויועצי מימון אשר הינם בעלי השכלה בכלכלה ובמינהל עסקים וכן בעלי ניסיון רב בתחום הרכב. ניסיונו הרב של הצוות מאפשר עשיית שימוש בכלי המימון והליסינג המתקדמים ביותר.
שיתוף הפעולה הממושך בין אלבר לבין יבואני הרכב מאפשר לחברת אלבר להציע תנאים פיננסיים אטרקטיביים ולשפר את איכות השירותים המוצעים על ידה.

לחברת אלבר ניסיון רב שנים בניהול ציי רכב/ליסינג תפעולי כתוצאה מניסיון במהלך שנים רבות עם חברות גדולות. לקוחות החברה מקבלים שירותים ממקורות חיצוניים לניהול ציי הרכב. לכל אחד מלקוחות אלבר מותאמת עסקה המותאמת באופן אישי לצרכיו. אופציה זו מעניקה שקט מקצועי בתחום ציי הרכב, מאפשרת יעילות מקסימלית ומעניקה יתרון כלכלי.

את שירותי השכרת הרכב מציעה חברת אלבר באמצעות ייצוג של החברות הבינלאומיות Dollar ו- Thrifty להם סניפים בכל העולם. בישראל ניתנים שירותי ההשכרה ללקוחות עסקיים ופרטיים בכל רחבי הארץ. לרשות החברה מגוון גדול של רכבים אותם ניתן להשכיר לתקופות קצרות או ארוכות. 

בנוסף מציעה החברה ללקוחותיה אפשרויות שונות לרכישת רכב מיד ראשונה בתנאי מימון אטרקטיביים, אופציה לליסינג תמורת תשלום חודשי קל ונוח או חבילות טרייד אין נוחות ומשתלמות.

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש