שתף

איפה כדאי לקחת הלוואה לרכישת רכב

22.05.2008

לקבלת הצעות מימון  לרכישת כל סוגי הרכבים  התקשרו עוד היום 072-338-5115

 

ריביות אטקרטיביות, תקופות הלוואה ארוכות במיוחד, אפשרות לפירעון ההלוואה ללא קנסות, מינוף גבוה כל אלו הן חלק מההטבות שמציעות חברות האשראי הצרכני כדי שתקחו הלוואה לרכישת רכב . חברות האשראי הצרכני מתחרות על נישת הלוואות מימון לרכב בבנקים ובחברות האשראי החוץ בנקאי .

כיום ניתן לקבל הלוואות לרכב מ- 4 גורמים עיקריים:

1. בנקים – פירוט ניתן לראות בכתבה זו .

2. חברות פרטיות של מימון לרכב כגון : מימון ישיר וחברת פמה.

3. חברות ליסינג – באמצעות ליסינג מימוני .

4. חברות כרטיסי האשראי - באמצעות כרטיסי אשראי החוץ בנקאיים מעניקות הלוואות לרכישת רכב.

חברת מימון ישיר מציעה הלוואות במספר מסלולים:

1. שלם כפי יכולתך – מסלול בו הלקוחות בוחרים את גובה ההחזר שמתאים להם.

2. רכב בתשלומים – מסלול בו משולמת מקדמה בעת לקיחת ההלוואה בהתאם ליכולתו של הלקוח ויתרת התשלום נפרסת על פני תקפה של עד 60 חודשים.

3. רכב חדש בכל 3 שנים – מסלול עם תשלום מקדמה בהתאם ליכולתו של הלקוח אשר לאחריה מבוצעים 36 תשלומים חודשיים נוספים ובסיומם ניתנת ללווה אפשרות לבחור, בין תשלום יתרת ההלוואה ובין ביצוע טרייד-אין, במחיר מוסכם והמשך במתווה התשלומים החודשיים, עבור הרכב החדש.

4. רכב ב- 999 ₪ לחודש – לאחר תשלום מקדמה בהתאם ליכולתו של הלקוח משולמת היתרה בתשלומים שווים בסך 999 ₪ בחודש (המסלול מותנה בשווי רכב ומקדמה המאפשרים פריסה למספר תשלומים מקסימלי).

שיעורי הריבית במסלולים השונים משתנים בהתאם לסוג הרכב, נתוני הלקוח ונתוני ההלוואה לרכב. ניתן לקבל את ההלוואות בריבית שקלית לא צמודה, בריבית קבועה צמודת מדד או בריבית משתנה על בסיס הפריים וסכומי ההלוואה יכולים להגיע עד 70% מערכו של רכב פרטי או עד 60% מערכו של רכב מסחרי. חברת מימון ישיר מציעה גם עזרה במציאת הרכב המבוקש וליווי בתהליך הקניה ומונה יתרון נוסף שנובע מכך שהתהליך מבוצע ללא סוכן, דבר החוסך זמן ובירוקרטיה. חברת פמה מציעה גם היא הלוואות לרכישת רכבים חדשים או משומשים. המסלול להלוואה לרכישת רכב חדש נקרא `אוטוטו` ומסלול ההלוואה למימון רכישת רכב משומש ממותג תחת השם `אוטולייט`. מסלול האוטולייט מתאים לרכישת רכב משומש משנת 2000 ואילך. נציין כי חשוב לשים לב לעלויות נוספות המצוינות בשורות הקטנות, שמחירן מסתבר לא כל כך `קטן`. בחברות האשראי הצרכני לכל הלוואה מתווספים דמי פתיחת תיק, עמלת הקמה ודמי גביה חודשיים. גם בבנק ישנן עמלות טיפול והקצאת אשראי. כצרכנים מחובתינו לברר את התמונה המלאה ולבדוק כמה אנחנו משלמים בסך הכל עם כל התוספות, השורה התחתונה היא המדד העיקרי להשוואה לאלטרנטיבות. יתרונן העיקרי של חברות הפרטיות למימון רכב הוא בכך שהן מספקות הלוואות הן לרכישת רכב חדש והן לרכישה של רכב משומש, בעוד הבנקים וחברות האשראי החוץ בנקאי אינן מעוניינות לשעבד תמורת ההלוואה רכב משומש. בכל הנוגע להלוואות לרכבים חדשים קיימת תחרות גדולה בין הגופים כך שלא ניתן לקבוע באופן חד משמעי מי מהגופים נותן את ההלוואה הטובה ביותר. לסיכום, כדי לקבל את ההלוואה הטובה ביותר חשוב לבצע סקר שוק, להשוות בין הצעות של מספר גופים ולהתמקח.

לקבלת הצעות מימון  לרכישת כל סוגי הרכבים  התקשרו עוד היום 072-338-5115

 מידע נוסף על מימון לרכב

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש