אימפקט בית השקעות 

אימפקט בית השקעות

ראשי
אודות

בית ההשקעות הוותיק והמנוסה אימפקט פועל מתוך היכרות מעמיקה עם שוק ההון המקומי והבינלאומי. בזכות היכרות זו הגיע בית ההשקעות להישגים לאורך שנות קיומו בד בבד עם הענקת שירות מסור ומקצועי ללקוחותיו.
בית ההשקעות אימפקט פועל כבוטיק המגיש מצד אחד שירות ממוקד וסולידי לקוח אך בעל יכולות מקצועיות של גוף גדול. 

הצוות המקצועי מעניק ללקוח שירות אישי בהתאם לצרכיו הספציפיים.

אימפקט פועל כבית השקעות סולידי, אמין ומקצועי, הפועל לייצר תשואות עודפות לתיקי ההשקעה של הלקוחות, ברמות סיכון נמוכות ככל שניתן, תוך שילוב קפדני בין השקעה באפיקים סולידיים לבין אפיקים מניתים ותוך ניצול הזדמנויות בשוק .

בעקבות המגמה הרווחת של הפרדת ניהול השקעות מפעילות בנקאית מסורתית, הוחלט בבנק איגוד על מכירת בית ההשקעות. בית השקעות עבר תהליך של management- buyout ע"י הנהלת החברה ומשפחת טובול, משפחה יהודית שוויצרית, בעלת ניסיון רב בתחומי הבנקאות וההשקעות.בכך הובטח רצף ניהול מצד אחד וגיבוי פיננסי מקצועי מצד שני, מר טובול הוא בעל ניסיון של 40 שנה בבנקאות פרטית בשוויץ ושימש, בין היתר, כסגן  נשיא "Societe-Generale", לפני כ-5 שנים עשה עלייה לישראל עם כל בני משפחתו. מר טובול שם לעצמו מטרה לתרום ולפעול בתוך החברה והכלכלה הישראלית בתחומי ההשקעות והבנקאות הגלובליים.

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש