שתף

אודות אורין שפלטר

מכללת אורין שפלטר הוקמה בשנת 2004 במטרה להנגיש ידע פיננסי לכל מי שמבין כי זהו המפתח לחופש כלכלי אמיתי. עד מהרה הפכה המכללה למוסד הלימודים המוביל בארץ בתחום ההשכלה הפיננסית וכן בכל הקשור להכשרת נשות ואנשי מקצוע בתחום הביטוח.

לאורך השנים הציגה אורין שפלטר חידושים חשובים - למשל אתר איכותי שכולל הרצאות מצולמות ותרגילים שהופכים את הלמידה לאפקטיבית במיוחד. כיום מציעה המכללה את האפשרות ללמוד קורסים רבים אונליין, כך שהתלמידים נהנים מנוחות מרבית ומהאפשרות לקבוע לעצמם את קצב ההתקדמות. למכללה גם סוכנות ביטוח שבה יכולים בוגרים שרוצים בכך להתמקצע עוד ובעיקר לקבל תמיכה חיונית בתחילת דרכם. כמו כן לאורין שפלטר חברת השמה שמקיימת קשרי עבודה הדוקים עם כל חברות הביטוח הגדולות בישראל - מגדל, כלל, הפניקס, מנורה, הראל ועוד. בזכות קשרי עבודה אלה נהנים בוגרי המכללה מאפשרויות תעסוקה מתגמלות מיד עם סיום הלימודים.
הלימודים במכללה נחלקים ל-2 סוגים:

  1. קורסים ומסלולים שמיועדים לקהל הרחב ולכל מי שרוצה להשתלב בעבודה בתחום הביטוח.
  2. קורסים שמתאימים למי שכבר עוסק בתחום, שואף לשכלל את יכולותיו ובהתאם להרחיב את אפשרויות התעסוקה או למשוך אליו לקוחות נוספים רבים.

בקטגוריה הראשונה נכללים קורס חיתום ויישוב תביעות בביטוח כללי, המסלול שמוביל לקבלת רישיון סוכן ביטוח פנסיוני והמסלול לקבלת רישיון סוכן ביטוח אלמנטרי. הלימודים המתקדמים כוללים קורסים לניהול סיכוני בריאות, מיסוי והכוונה לפרישה, מקצוען פנסיוני, חיתום עסקי ועוד.

בכל הקורסים והמסלולים באה לידי ביטוי המקצוענות של אנשי אורין שפלטר: מרצים שהוראה היא המומחיות שלהם ובהתאם היכולת להעביר את כל הידע הנדרש לכל תלמיד ותלמידה, הליווי הצמוד והתמיכה המלאה, כאמור הרצאות מצולמות ברוב רובם של הקורסים וספרי לימוד שנכתבו על בסיס ניסיון של שנים רבות .

צרו עמנו קשר לקבלת מידע ופרטים נוספים אודות הלימודים במכללה - 074-7579864

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש