שתף

אודות "Bankrate" ("בנקרייט")

09.07.2017

"Bankrate" - מדבר אליכם בשפת הכסף

כשנכנסים לאתר האינטרנט "Bankrate" - מהר מאוד צוברים תחושה של ביטחון והבנה בעולם הפיננסים.

אתר "Bankrate" ("בנקרייט "– www.bankrate.co.il) הוקם בשנת 1999, התרחב, התפתח והשתכלל עם השנים, וכיום הוא מציע לקהל הגולשים את הבמה הפיננסית העשירה שלו – לרווחת כולם.

האתר מהווה פורטל לצרכנות פיננסית, הכולל מידע מקיף, השוואתי ומסייע בכל הקשור למוצרים הפיננסיים הנצרכים ע"י הקהל הישראלי: משכנתאות, בנקאות, ביטוח, אשראי, קרנות נאמנות, פנסיה, השקעות, מיסים ועוד.

"Bankrate" הוא מרכז לקבלת החלטות רכישה בממלכת הפיננסים. הוא נותן בידכם את המידע העדכני, האובייקטיבי והמסייע ביותר לביצוע ההחלטה הנכונה. הוא מדבר אליכם בשפת הכסף – ופתאום אתם מבינים!

הסתכלו בקנקן – כי יש בו!

"Bankrate" הוא אתר דינמי, שחי ונושם בכל רגע את מצב המשק ושוק ההון, ומביא אל הגולשים את המילה האחרונה בכל תחומי הפיננסים. האתר מורכב מ-10 קטגוריות עיקריות: בנקאות, משכנתאות, פנסיה וגמל, קרנות נאמנות, ניהול תיקים, מיסים, ביטוח, נדל"ן, מימון לרכב וכרטיסי אשראי.

כל קטגוריה מתמלאת חדשות לבקרים בתכנים, המהווים מענה מושלם ומקצועי לכל שאלה והתלבטות בדרך למהלך פיננסי כזה או אחר.

מה יש בו ב – "Bankrate"?

את כל המידע בתחומי הצרכנות הפיננסית, כאשר הוא מועבר בצורה הבהירה והממחישה ביותר במגוון דרכים: סקירות בנקאיות, השוואות, חדשות עדכניות, כתבות מקצועיות, מדריכים, תשובות לשאלות נפוצות, מחשבונים, פורומים וסקרים. מועדון הלקוחות של "Bankrate" אף שולח לחבריו מדי חודש בחודשו ניוזלטר, המכיל את כל המידע "החם" ביותר במשק.

המידע של "Bankrate" – שווה זהב...או יותר נכון: כסף...הרבה כסף

מידע הוא כוח!

"Bankrate" מיישם אמירה זו הלכה למעשה כשהוא נותן בידכם מידע ששווה כסף, הרבה כסף!

כשמדובר בעולם הפיננסים, היעדר מידע זמין ומדויק – משמעו חוסר ידע, חוסר התמצאות וחוסר הבנה, שיכולים לעלות לכם ביוקר.

"Bankrate" לא משאיר מקום לטעויות.

התוכן המרתק והמגוון שנחשף בין שורות האתר מספק מידע ראשוני מקיף ומעצים בנושאי הפיננסים לסוגיהם, כמו גם מידע השוואתי בהיר ומלא בכל הקשור לעלויות , עמלות וטיפים המתלווים לרכישת מוצרים פיננסיים שונים.

בעידן הנוכחי יש צורך משמעותי במידע בנושאים אלו עקב פערי הריביות הניכרים (עד כדי 40%) בין הבנקים השונים, וכן הפערים המשמעותיים המשתקפים בעלויות מוצרים פיננסיים שונים, כגון: הלוואות, משכנתאות, ביטוחים, פנסיה, קרנות נאמנות ועוד.

"Bankrate" נמצא תמיד עם היד על הדופק של המשק ושוק ההון. זאת על מנת להעביר לידי כל צרכן פיננסי בישראל את הידע ויכולת המיקוח ברכישת מוצרים פיננסיים.

לגלוש אל "Bankrate" זה אומר – לדעת יותר, לחסוך יותר, להצליח יותר!

תנאי שימוש באתר

 

שתף

אולי יעניין אותך גם...

loader

בנקרייט עושה מאמצים לאסוף עבורך מידע מדויק ועדכני כדי לתת בידיך כלי עזר. עם זאת, אין בנקרייט יכולה להיות אחראית לנכונות המידע ולאפשרות השימוש בו. אין לראות באתר זה המלצה על דרך השקעה או פעולה. יש לבדוק את המידע המפורסם לפני כל החלטה.

תנאי שימוש